Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile büyük önem kazanan mobil uygulamalar ile büyük kitlelere ulaşabilir, uygulamalarınızı Google Play Store ve iTunes aracılığı ile müşterilerinize / okuyucularınıza sunabilirsiniz.

Günümüz teknolojisi ile şahsınıza ve kurumunuza özel mobil uygulamalar ile müşterilerinize veya okuyucularınıza rahatlıkla ulaşabilir, internet sitenizi mobil uygulamanız ile destekleyebilir veya tamamen yeni bir fikir ile mobil uygulamanızı hayata geçirebilirsiniz. Son yıllarda artan akıllı telefon ve tablet kullanımı ile birlikte Android tabanlı cihazlar Google Play Store aracılığı ile uygulamaları edinebilirken iOS tabanlı cihazlar iTunes Store aracılığı ile uygulama edinebiliyorlar. Bucks olarak biz her iki platforma oldukça hakimiz ve bugüne dek geliştirdiğimiz onlarca mobil uygulama ve arayüz tasarımları ile sektörde önde gelen firmalardan biriyiz.

Sunucu Sistemleri olarak Microsoft SQL Server ve .Net ortamında alt yapı sistemleri, fabrika otomasyonları, veri madeni kurulumları, web servis ve soket tabanlı data sağlayıcı sistemler, raporlama sistemleri.

Masaüstü Yazılımları, CRM sistemleri ve her türlü masaüstü yazılımı şeklinde verilen hizmetin kapsamını detaylandırabiliriz.

Mobil Uygulama

Referanslarımız